г. Харьков
пер. Марьяненко, 3
тел. (057) 7-588-361

Интернет магазин

супер цены

Купить наши товары онлайн

Професійні гравці в покер відомі тим, що вони схильні до ризику, оскільки майже щодня ставлять свої гроші за покерний стіл і вірять, що можуть перемогти своїх колег і заробляти на життя успішним.

Одна з речей, яку гравці в покер часто роблять, щоб зробити речі цікавішими, — це брати участь в унікальних ставках, які іноді можуть бути обурливими, суперечливими, небезпечними та надзвичайно складними. Для цього вони постійно проходять у Pokermatch навчання покеру.

Гравці в покер люблять шалений виклик

Ми перерахуємо шість найшаленіших ставок на реквізит, які гравці в покер робили протягом останніх кількох років.

№1 Антоніо Есфандіарі – Випад на 48 годин

Покерний професіонал з високими ставками Білл Перкс кинув виклик Антоніо «чарівнику» Есфандіарі на PokerStars Caribbean Adventure (PCA) 2016, зробивши ставку на 50 000 доларів, яка вимагала б від Есфандіарі перестати ходити на 48 годин і рухатися лише за допомогою випадів.

Есфандіарі, який є одним із найуспішніших гравців у покер в історії гри з більш ніж 27 мільйонами доларів призового фонду, прийняв ставку і потрапив у великі неприємності.

Есфандіарі брав участь у PCA і мав більше $115 000 фішок за столом. Він нікому не сказав про ставку і незабаром зрозумів, що м’язова втома від його постійних випадів.

Він вирішив піднести відро до столу і використав його, щоб знову пережити, оскільки більше не міг кидатися у ванну кімнату. Витівки Есфандіарі за столом були виявлені, і в результаті його вигнали з PCA. Хоча він виграв 50 000 доларів від Перкінса, його репутація вдарила, і Есфандіарі ретроспективно визнав, що йому слід було краще розсудити. У підсумку він пожертвував 50 000 доларів на благодійність.

№2 Ден Білзеріан – Велосипед з Лос-Анджелеса до Вегаса за 48 годин

Білл Перкінс знову опинився в центрі цієї унікальної ставки з королем Instagram і професіоналом у покері з високими ставками Деном Білзеріаном.

Перкінс запропонував Білзеріану проїхатися з Лос-Анджелеса до Лас-Вегаса за 48 годин за 600 000 доларів, і Білзеріан прийняв виклик.

Мало хто давав Білзеріану шанс, оскільки він зізнався, що минуло багато років з тих пір, як він придбав велосипед, але як тільки він прийняв виклик, Білзерян поставився до речі серйозно. Він працював з Ленсом Армстронгом, щоб підвищити свою витривалість, і врешті-решт йому вдалося завершити гонку протягом 48 годин – хоча були певні суперечки, оскільки Білзеріан нібито брав участь у драфтові за фургоном, який знімав подію.

 

09e4af2f6a13cebe25ec5a5d62297000