г. Харьков
пер. Марьяненко, 3
тел. (057) 7-588-361

Интернет магазин

супер цены

Купить наши товары онлайн

Кепки не носять на голові, бо це не капелюхи.

Раннє правило, яке все ще діє сьогодні, полягає в тому, що будь-яка покерна рука, що стосується стопки скидання або будь-яких карток, які були скинуті, вважається мертвою та позбавляється права на виграш банку. Мета цього правила – запобігти шахрайству з боку гравців, які обмінюють карти в руках або з рук під час гри, щоб визначити переможця.

Як завжди, гра в покер вирішує все. Припустимо, що з вами в роздачі брали участь два шахраї, які робили ставки та рейзи, і ви поклали свої картки на стіл, щоб підрахувати фішки для ставки. У той час як ваші карти були викладені на стіл, а ваші руки були осторонь цих карт, інший гравець поза чергою раптово каже «Я вийшов» і кладе свої карти поверх ваших.

Вгадай що? Твоя рука мертва. Він торкнувся бруду. Крім того, всі фішки, які ви поклали до банку, тепер анулюються. Оскарження щодо цього немає. Кожен гравець має постійно охороняти свою руку.

Трапляються випадки, коли недоцільно робити ставки лише однією рукою. Оскільки гравцям не дозволяється прибирати карти зі столу, як вони можуть вирішити цю дилему, не ризикуючи скинути свої руки? Вони можуть покласти купу фішок поверх своїх карток або вони можуть покласти невеликий вантаж поверх своїх карток, щоб ніяка стороння карта не могла бути помилково переплутана з рукою гравця. Ця вага називається кришкою карти, вагою покеру або захистом картки.

Багато живих гравців використовують шапку для карт на удачу, хто робить це за звичкою, хто заради розваги або щоб показати свою індивідуальність. Деякі просто кладуть фішку або трійку поверх закритих карток. Деякі шапки досить складні.

Ви використовуєте кепку? Що найдивніше ви коли-небудь бачили за столом?

 

db2e89e5ccea242b775eab30e51d5cd5