г. Харьков
пер. Марьяненко, 3
тел. (057) 7-588-361

Интернет магазин

супер цены

Купить наши товары онлайн

Почати грати в покер дуже просто. Потрібно лише вивчити нескладні правила гри в покер, запам'ятати комбінації та загальну термінологію.

Правила гри в покер - колода

Колода складається з 52 карток у 4 мастях. У кожній масті є 13 карт різної гідності (від найслабшої карти, тобто 2, до найсильнішої, тобто туза).

Чотири костюми

Усі кольори мають однакове значення. Це означає, наприклад, що є чотири тузи в різних мастях, і жоден з них не сильніший за інший.

Значення карт

Зазвичай найвищою (найсильнішою) картою в покері є туз, а нижчою (найслабшою) - двійка. Однак туз також може використовуватися як нижча карта, як у рядку 5432A, де він є відсутньою в колоді одиницю.

Ієрархія рук

Карти, які знаходяться у гравців на руках, формують руки, які потрапляють до однієї з категорій, наприклад, стріт, три види або дві пари.

Переможцем стає гравець, який не здався в жодному раунді ставок і у якого найсильніша рука (краща рука).

Якщо у гравців однакові руки, переможець зазвичай визначається силою їх карт, що залишилися ("кікерів"). Якщо у гравців однакові руки, переможець зазвичай визначається за силою карт (кікерів), що залишилися.

Покер

Покер складається з 5 послідовних карток однієї масті. Покер з тузом-висотою (AKQJ10) - це найсильніша і називається Роял Флеш. Найслабша покерна рука - 5432A.

Каре

Каре - це чотири карти однієї гідності. З двох мастей, та, яка має сильніші карти. Якщо два шипи складені з карток однакової сили, переможцем стає висота п'ятої картки, званої кікером. В нашому випадку ударним фактором є король.

Фулл-хаус

Фулл-хаус складається із трьох карт плюс пара. Коли два фул-хауси стикаються, той, у кого виграє сильніша трійка. Коли трійки рівні за силою (це можливо за наявності більш ніж однієї колоди), переможець визначається за силою пари.

Колір

Флеш складається, як випливає з назви, із п'яти карт однієї масті. Коли два кольори стикаються один з одним, виграє той, хто має карту вище. Коли вони однакові найсильніші карти, вирішує висота другої за старшинством карти. Коли вони також рівні, вирішує третя за старшинством карта, і таке інше.

Прямий

Стріт складається із 5 послідовних карт. З двох прямих, що найбільша карта є сильнішою з двох стрітів. При рівності двох карток вирішує старша карта, і так далі. Найсильніший це AKQJ10, а найслабша – 5432A (іноді звана колесом).

Три види

Три карти однакової гідності – це три види. Якщо два гравці мають по три такі карти, то переможець визначається висотою карток. Коли вони рівні, вирішує старша з двох карт, що залишилися. Якщо вони також рівні, то це висота п'ятої картки. У техаському холдемі три види складаються з двох дірявих карт та одна із загальних карт, це називається сет.

Дві пари

Найвища пара вирішує, хто переможе. Якщо обидва гравці парні, то значення карт у другій парі. Якщо це однаково, то все вирішує сила п'ятої карти.

Пара

Якщо у гравців однакові пари, то рішення приймає найстарша з карт, що залишилися. За рівності вирішує наступна карта. Якщо ця карта також дорівнює, то переможцем стає визначається значенням останньої карти.

Старша карта

У випадку, якщо у гравців немає жодної з перерахованих вище рук, переможець визначається найстаршою картою. За рівності вирішує наступна карта, і так далі.

 

d5bd281351ee241a8aca5eb88677a7d5