г. Харьков
пер. Марьяненко, 3
тел. (057) 7-588-361

Интернет магазин

супер цены

Купить наши товары онлайн

Щоб будувати будь-які розумні припущення про можливі комбінації опонентів в кеш-іграх в покер і турнірах, вам потрібна інформація. Ми не можемо просто сунути пальці в небо і пограти в угадайку (або можемо, але це як їхати по автостраді з закритими очима!). У міру просування руки ви будете отримувати все більше і більше деталей - дуже важливо збирати і правильно інтерпретувати ці фрагменти інформації. Але спочатку нам потрібно зрозуміти, які дані ми можемо використовувати для читання по руці.

Ми збираємо основні змінні з роздачі, тому що нас цікавить діапазон рук опонента зараз, під час цієї конкретної руки, щоб зробити найбільш прибуткове дію на нашому ходу. Крім реальних подій, що відбуваються під час роздачі, в онлайн-покері є додаткові джерела даних.

Інформація під час покерної руки

Ваша стартова рука - це перша інформація, яку ви отримаєте. Грубий приклад: якщо вам здали пару тузів, ви вже знаєте, що в колоді залишилося тільки два тузи, і ви приблизно 85-15 фаворитів проти будь-яких двох випадкових карт.

Позиція суперника - чим раніше позиція, тим вже буде діапазон рук. Причина цього в тому, що у гравців на більш ранніх позиціях дуже мало інформації - ніхто ще не робив ставок, і складно припустити, чи можуть бути у кого-то монстри. Це означає, що у раннього рейза з відкритої позиції, ймовірно, буде сильний діапазон, оскільки він робить ставку проти багатьох гравців, які повинні діяти після них.

Розмір стека опонента дуже важливий в турнірах. Чим менше стек у вашого опонента, тим ширше буде його діапазон пуш-фолда. Але в кеш-грі розмір стека може дати нам додаткову інформацію. Однією з ознак покеру за кеш-столами є те, що якщо гравець сів за стіл з некруглим стеком, наприклад $ 60,37, то з великою часткою ймовірності він тепер грає на весь свій банкролл.

Схема ставок опонента - як він потрапив в руку: Лімп або рейз? Він зробив 3-бет або олл-ін? Він зробив конт-бет або чек на флопі? Дії суперника безпосередньо пов'язані з силою його руки.

Розмір ставки - розмір ставки відіграє значну роль. Деякі риби використовують різні розміри ставок на префлопе, щоб спростити вам завдання. І навіть щодо розміру ставки на рівері ви можете зробити припущення, чи робить ваш опонент велью-бет з певним розміром ставки або він, ймовірно, буде блефувати з таким розміром.

Текстура флопа і дії опонента - вже на флопі можливі три сценарії: опонент потрапив на дошку і у нього готова рука, у нього є дро-рука або він повністю програв дошку. Вам потрібно проаналізувати структуру флопа: сухий це або мокрий флоп, як цей гравець на це відреагував - і ви коригуєте діапазон його рук на основі цих нових даних.

 

5984f9f71f2c793a18d3a547fb2f01d5