г. Харьков
пер. Марьяненко, 3
тел. (057) 7-588-361

Интернет магазин

супер цены

Купить наши товары онлайн

Роял Флеш

Роял-флеш - це найвища точка, оскільки найбільш важкодоступні покерні комбінації дає стріт від 10 до туза однієї масті.

Колірна шкала Straight Flush

Стріт-флеш виходить з 5 стріт-карт однієї масті.

Серед кількох стріт-флеші переважає старший, масть не має значення. Також можливо розмістити туз перед 2, з цього випливає, що мінімальний стріт-флеш дорівнює 5.

Покерна четвірка

Чотири карти одного рангу і будь-яка інша карта. Серед покеру найцінніші перемоги. При рівному покері виграє гравець з п'ятої за величиною картою.

Повний Фул Хаус

Три карти одного достоїнства (трійка) плюс дві інші карти того ж достоїнства (пара). Серед найбільш фул-хаусів перемагає той, у кого більше трійка. Серед фул-хаусів з однаковими трійками переважає той, у якого найвища пара.

Примітка: при грі в варіанти зі зменшеною колодою з 32 карт (наприклад, «італійський» покер) флеш б'є фул-хаус.

Колір (флеш)

П'ять карт однієї масті, але не стріт. Серед кількох кольорів перемагає той, у кого найбільша карта, масті не мають значення, якщо найстарша карта однакова, враховується друга за величиною карта і так далі до п'ятої.

Примітка: при грі в варіанти зі зменшеною колодою з 32 карт (наприклад, «італійський» покер) флеш б'є фул-хаус.

Пряма шкала

П'ять карт з послідовними значеннями, але не всі однієї масті. Серед кількох стритов перемагає той, у якого найвища цінність, масть не має значення. Також можливо поставити туз перед 2, з цього випливає, що мінімальний масштаб дорівнює 5.

Дві пари

Дві окремі пари плюс неперевершена п'ята карта. Серед великої кількості подвійних пар спочатку враховується значення старшої пари, потім значення другої пари, а потім значення непарної карти.

 

05e401d74d777a4aca0311b43d98a6bd